Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 790 Kč a máte dopravu po ČR ZDARMA
Novinky
05.12.2019
ADRENALINE BAITS, HJG-DRESCHER A MIDDY QUARTIX
1 ) Nové feederové pruty YUKI Competition a vlasce z prpdukce SEAGUAR.Yuki Competition je Španělská značkay zaměřující se od roku 1999 na vývoj rybářs... číst celé
Zobrazit všechny novinky

PRAVIDLA SOUTĚŽE O NAVIJÁK DAIWA CALDIA LT 2500D

 

Úvod

 1. Každý zákazník, který nakoupí od pořadatele zboží v hodnotě 700,- Kč, je automaticky zařazen do soutěže o špičkový Feederový prut MIDDY Arco-Tech K-275 Feeder 9'-10' F1.
 2. Soutěž probíhá od 27.3.2023 00:00:00 do 24.4.2023 23:59:59 na území České republiky.
 3. Pořadatelem této soutěže je Mgr. Vladimíra Michálková, IČ 73472611, sídlem Husova tř. 1829/12, 370 01 České Budějovice (dále jen „pořadatel“).
 4. Soutěž probíhá prostřednictvím e-shopu na webových stránkách anglingtackle.cz a na facebookových stránkách „Angling Tackle – Rybářské potřeby“ - @anglingtackle.
 5. Zapojením do soutěže projevuje soutěžící souhlas s těmito pravidly a zavazuje se je dodržovat.

Výhra

 1. Výhrou je Feederový naviák DAIWA CALDIA LT 2500D v hodnotě 3 745 Kč.
 2. Výhercem se stane ten účastník soutěže, který zcela splní podmínky této soutěže a zároveň bude pořadatelem vylosován jako výherce.

Účast

 1. Účastníkem soutěže může být pouze fyzická osoba – spotřebitel – s doručovací adresou v České republice.
 2. Osoby mladší 18 let mohou být účastníky soutěže jen se souhlasem zákonného zástupce, který může pořadatel požadovat v písemné podobě při registraci nebo kdykoli poté. Zjistí-li pořadatel, že nezletilému účastníkovi nebyl souhlas zákonného zástupce udělen, a to ani dodatečně, může takového účastníka ze soutěže bez náhrady vyřadit.
 3. Do soutěže se účastník zapojí jednorázovým nákupem jednoho či více kusů zboží v hodnotě nejméně 700,-Kč (nezapočítává se DPH a cena případné dopravy), realizovaným
  od 27.3.2023 do 24.4.2023 23:59 hod. na e-shopu na webových stránkách anglingtackle.cz
  .
 4. Účastník bude identifikován podle údajů uvedených v objednávce.
 5. Ze soutěže jsou vyloučeni osoby blízké pořadatele, jeho zaměstnanci a jejich osoby blízké.

Vyhodnocení

 1. Výhru získá právě jeden účastník, který bude určen losem.
 2. Ke slosování dojde 26.4.2023 a výsledek bude zveřejněn téhož dne na webových stránkách facebooku fb.com/Anglingtackle ve formátu uvedení čísla objednávky výherce.
 3. Výherci bude individuálně telefonicky obeznámen o této skutečnosti.
 4. Výhra bude výherci odeslána dne 27.4.2023 prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu uvedenou v objednávce. Pokud se pořadateli nepodaří výhru účastníkovi doručit, ani tato nebude účastníkem vyzvednuta u pořadatele v dodatečné 30denní lhůtě, propadá výhra ve prospěch pořadatele.

Odpovědnost

 1. Účastník bere na vědomí, že vzhledem k § 2874 OZ výhru nelze vymáhat právní cestou.
 2. Pořadatel soutěže nenese odpovědnost za ztrátu, zpoždění nebo nedoručení zásilek s výhrou.
 3. Pořadatel si vyhrazuje právo konečného rozhodnutí ve všech záležitostech souvisejících s pořádáním soutěže, a to včetně jejího přerušení, zkrácení, odvolání či změny jejích pravidel, to vše i v průběhu soutěže.

Osobní údaje

 1. Účast v soutěži je možná jen v případě souhlasu soutěžícího se zpracováním osobních údajů. Soutěžící splněním soutěžního úkolu dává pořadateli soutěže v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, emailová adresa, doručovací adresa za účelem prověření jeho platné účasti v soutěži, předání výhry v soutěži a pro další obchodní a marketingové účely vyhlašovatele, tj. za účelem nabízení produktů a služeb a informování o marketingových akcích, jakož i pro zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 2 měsíců od ukončení soutěže. Správcem osobních údajů je pořadatel soutěže. V případě, že se soutěžící stane výhercem jedné z cen, souhlasí též se zveřejněním svých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení ve sdělovacích prostředcích, webových stránkách pořadatele. Soutěžící zároveň vyjadřuje souhlas s tím, aby tyto osobní údaje byly v plném rozsahu a k účelu výše uvedeným zpracovávány i prostřednictvím třetích osob zajišťujících technickou stránku soutěže. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Soutěžící má právo svůj souhlas odvolat, a to písemnou formou na adrese info@anglingtackle.cz, a dále práva dle § 8 a 49 zákona č. 110/2019 Sb., tj. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit, zablokovat nebo požadovat jejich likvidaci. Odvolání souhlasu je možné učinit na adrese info@anglingtackle.cz a je účinné okamžikem doručení pořadatele. Odvoláním souhlasu zaniká účast soutěžícího v soutěži stejně jako nárok na výhru. Soutěžící dále uděluje souhlas s tím, že pořadatel je oprávněn poskytnuté kontaktní údaje (tedy e-mailová adresa využít pro zasílání obchodních nabídek a sdělení týkajících se produktů, služeb, soutěží a dalších nabídek pořadatele. V případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se soutěžící může obrátit se stížností na Úřad pro ochranu osobních údajů, Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7, uoou.cz. Více informací o nakládání z osobními údaji je dostupné zde: https://www.anglingtackle.cz/gdpr

Závěrečná ustanovení

 1. Tato pravidla soutěže jsou po dobu trvání soutěže zveřejněna na webových stránkách anglingtackle.cz.
 2. Výňatky z těchto pravidel či zkrácená pravidla soutěže uvedená na reklamních a propagačních materiálech mají pouze informativní povahu a nejsou právně závaznými pravidly této soutěže. V případě rozporu zkráceného znění pravidel na propagačních materiálech k soutěži a těchto pravidel je rozhodující znění těchto pravidel.
 3. Výhry v hodnotě do 10.000,-Kč nepodléhají dani z příjmů fyzických osob.
 4. V případě dotazů ohledně této soutěže se můžete obrátit na pořadatele na info@anglingtackle.cz.
ODBĚR NOVINEK
Copyright 2019-2023 Angling Tackle Rybářský eshop
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz