Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 790 Kč a máte dopravu po ČR ZDARMA
Novinky
05.12.2019
ADRENALINE BAITS, HJG-DRESCHER A MIDDY QUARTIX
1 ) Nové feederové pruty YUKI Competition a vlasce z prpdukce SEAGUAR.Yuki Competition je Španělská značkay zaměřující se od roku 1999 na vývoj rybářs... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  Zážitkové muškaření v Tyrolsku ( ROSSWILDALM )

   

   

  ZAŽIJTE SKUTEČNÉ "MUŠKAŘENÍ SRDCEM" ?    

  Po několika hodech se dostavují první úspěchy a křišťálově čistá smaragdová alpská říčka  vydává svá bohatství… a na konci šnůry se třpytí trofejní červeně tečkovaný krasavec.  Takové pocity zažijete při muškaření v Tyrolsku, v západní části kolem Innsbrucku. Je tady nespočet krásných míst. Odlehlé vody našeho partnera Martina Schoissengeiera z projektu "Muškaření srdcem" jsou udržovány bez zarybňování, takže tady najdete divoké  pstruhy potoční. Tvar jejich těla souzní s jejich přitozeným prostředím, jejich instinkty jsou velmi dobré,  takže bude třeba se pohybovat velmi tiše a připravit si dobrou prezentaci.

  Muškařská střediska se nacházejí vysoko v horách, kde není život pro ryby vůbec jednoduchý. Přežijí jen ti nejlepší a uvidíte, že i příroda má dost  tvrdé nároky. Není snadné v těchto rybařit. Náš místní průvodce a manažer projektu ¨MUŠKAŘENÍ SRDCEM" vám pomůže zvolit tu správnou mušku. Má několikaletou místní znalost a jeho kolegyně z "Lady fly tiers" ho zásobují nejlepšími muškami na kvalitních háčcích bez protihrotů. 

  Kontaktujte nás a domluvte si jedinečný zážitek , který vám připravíme podle vašeho přání. Rybářský výlet zahrnuje také výuku muškaření, specializace na ROLL CAST nebo jakékoliv téma, které chcete trénovat. Všechny výlety jsou individuální pro vás a budou flexibilně připraveny dle stavu vod , povětrnostních podmínek nebo počasí – stačí definovat svá přání!

  Muškaření můžete kombinovat s lovem štik na jezerech nebo jiných ryb, jako jsou kapři, větší pstruzi na potocích a náš partner bude také vědět, co je dobré a špatné po vodě a povětrnostní situaci. To je vaše šance, jak získat dobré rybářské dny - "stačí definovat svá přání".

  Lov pstruha potočního v Martinově resortu u Steinberg am Rofan si můžete prohlédnout zde.  

  Rezervujte si pobyt na této horské chatě a vydejte se za muškařením do velmi odlehlých nelovených alpských říček a jezer. Pstruzi potoční jsou v těchto vodách velmi chránění a řeky jsou plné těchto červeně tečkovaných krasavců.

  Pobyt v Rosswildalm  a rybaření na alpských  jezerech si můžete rezervovat včetně uvedení do muškaření na horském jezeře. Lze se také domluvit s námi na doplňkovém servisu a rybářských povolenkách. 

  Zde najdete veškeré informace o rybaření v Tyrolsku: <<< klikni zde>>>

  Chata v ROSSWILDALM a okolí
  VYBAVENÍ A PROSTORY
  Mapa Rosswildalm

  ODBĚR NOVINEK
  Copyright 2019-2023 Angling Tackle Rybářský eshop
  Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz